O NÁS


Kvalita ako základný kameň

Sme posadnutí prvotriednou kvalitou, ako hodnotou číslo jedna, ktorej veríme už od prvého dňa. Rámy našich okuliarov sú navrhované tak aby boli pohodlné a komfortné pri nosení s dôrazom na odolnosť, rôznorodosť a originálny dizajn. 


Nemenej dôležitá je tiež funkčnosť a kvalita šošoviek, ktorá zabezpečí dokonalú ochranu vášho zraku. ROGGIER vsádza na polarizačné sklá s ochranou pred UVA a UVB žiarením, pre pohodlnejšie videnie a lepší kontrast.

Pripravte sa byť originál  

Pre mnohých z nás sa slnečné okuliare stali životným štýlom a neodmysliteľným módnym doplnkom. Vzhľadom na to, že si uvedomujeme nielen dôležitosť kvality, ale taktiež aj štýlu spolu s našimi dizajnérmi neustále navrhujeme prémiové modely, ktoré zabezpečia jedinečný dizajn a nestarnúci vzhľad.


Nájdete u nás originálne modely, ktoré sú vážne, jemne rebelské, príťažlivé či cool, spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky a pozdvihnú každý outfit na nový level.


ROGGIER dokonale doplní vaše aktivity a váš život.


PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?

Najväčšou pridanou hodnotou značky ROGGIER je prémiová kvalita za prijateľné ceny dostupné pre každého. Väčšina našich okuliarov je absolútne nadčasových, takže si môžete byť istý, že v nich budete vyzerať skvele dnes aj o tri roky. Nemenej dôležité je pre nás zabezpečiť pohodlný a jednoduchý nákupný proces s podporou, ktorá ochotne poradí pri výbere správneho dizajnu podľa vášho gusta, výmene či riešení akéhokoľvek problému.